OTOMATİK KEPENK BURSA 

Duyurular

 • fotoselli kapı çalışma prensibi - 14/04/2018
 • Fotoselli kapı teknik özellikleri

  · Kapıların hareketini sağlayan sistem, tek motorla itme ve çekmeyi sağlayacak kapasitede (24 VDC/100 W) fırçasız motora sahiptir.
  · Kayar kapı sistemi dünyadaki kayar kapı normlarının özelliklerine sahip, imalatında kullanılan malzemeler itibariyle ISO, TUV ve CE uluslararası kalite belgelerine sahiptir.
  · Kapı açık kalma süresi, kanat açılma ve kapanma hızı, kapı açılmada frenleme ve fren oranı, kapanmada frenleme ve fren oranı, açılmada ve kapanmada fren noktalarının tayini oransal olarak ayarlanabilmektedir.
  · Kapının açılma ve kapanma hızı oransal olarak ayarlanabilmektedir. Açılma hızı kapanma hızından daha fazladır. Açılma hızı 400-1100 mm/sn arasında ayarlanabilmekte, kapanma hızı da açılma hızının % 70’i oranında ve yine ayrıca ayarlanabilmektedir.
  · Kapının açık kalma süresi 0-20 sn. arasında ayarlanabilmektedir.
  · Mekanizma taşıma kapasitesi iki kanat için 2x150 Kg, tek kanat için 1x250 kg.dır.
  · Mekanizma devreye girdiğinde otomatik olarak açma – kapama mesafelerini tayin etmekte ve en son verilen ayarları kontrol ederek normal çalışma pozisyonuna geçmektedir.
  · Mikroişlemcinin hafızası elektrik kesilmelerinde en son verilen değerleri süresiz hafızasında silinmeden saklayabilmekte ve elektrik geldiğinde yeniden ayar yapmadan en son verilen değerlere göre otomatik olarak devreye girmektedir.
  · Mekanizma motorunun kapasitesi sürekli (durmaksızın) açılıp kapanmaya uygun imal edilmiştir.
  · Radarın algılama açısı, algılama mesafesi ve algılama hassasiyeti dijital olarak ayarlanabilmektedir. Ayrıca algılama açısı ve mesafesi hareketli kafa sayesinde mekanik olarak da ayarlanabilmektedir.
  · Kapı kanatlarının arasında, radar alanı dışında kalan çizgide bir cismin bulunması halinde kapı kanatlarının cismi sıkıştırmaması için emniyet fotoseli bulunmaktadır.
  · Kapı motoru sessiz çalışan 24 V DC fırçasız tip ve sürekli çalışmaya uygundur.
  · Mekanizmaya enerji girişi 220V AC, 50 Hz’dir ve mekanizma 80-250 Volt arasındaki voltaj değişimlerini düzelten siwiçmoda sahiptir.
  · Elektrik kesilmelerinde kapı kanatları elle de açılabilmektedir.
  · Kapılarda kullanılan profil ve cam sistemleri standart sistemlere göre minimum %50 enerji tasarrufu sağlamaktadır.
  · Kullanılacak alüminyum isteğe uygun renkte elektrostatik toz boya olarak yapılmaktadır.
  · Kanat bileşiminde kullanılacak fitiller ve özel alüminyum detaylarla (kenetli sistem alüminyum profiller kullanılarak) sızdırmazlık sağlanmaktadır.
  · Çarpma sonucu hareketli kanatların raydan çıkmasını önleyecek sistemlere sahiptir.
  · Kapıda kullanılan camlar kırıldığında dağılmayan 4+4 şeffaf lamine camlardır.
     Ziyaret Bilgileri
  Aktif Ziyaretçi1
  Bugün Toplam11
  Toplam Ziyaret20606
  Döviz Bilgileri
  AlışSatış
  Dolar5.76855.7917
  Euro6.44586.4716
  site haritası